fbpx

Buhalterinė apskaita

Buhalterinės apskaitos paslaugos

Kiekvienam įmonės vadovui jo poreikius ir kompetenciją atitinkančios paslaugos. Ilgametės patirties, noro tobulėti ir bendravimo su skirtingų dydžio įmonių vadovais dėka sužinojome, kokie duomenys reikalingiausi įmonių vadovams ir kaip turi būti tvarkoma buhalterinė apskaita, kad mūsų klientų vadovaujamos įmonės laimėtų konkurencinėje kovoje ir būtų užtikrinta pelninga kiekvienos įmonės veikla.

buhalterinės apskaitos paslaugos

Bendradarbiavimo su Apskaita AG privalumai:

PREVENCIJA

Pasirašydami buhalterinės apskaitos paslaugų teikimo sutartį su Apskaita AG atsakomybę už teisingą buhalterinės apskaitos tvarkymą perduodate apskaitos paslaugas teikiančiai įmonei.

KOMPETENCIJA

Buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančioje įmonėje darbuotojai dažniau kelia savo kvalifikaciją dalyvaudami mokymuose bei dalindamiesi informacija su kolegomis. Taip atnaujinamos ne tik teorinės žinios, bet ir įgyjama praktinių žinių, dalijantis gerąja praktika. Perkant Apskaita AG buhalterinės apskaitos paslaugas jums nereikės rūpintis darbuotojų kompetencija.

EFEKTYVUMAS

Buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančiose įmonėse dirbantys buhalteriai turi optimalų darbo krūvį, todėl gali skirti klientui tokį dėmesį, kokio jam reikia ir tada, kada reikia. Tvarkydami kelių įmonių buhalterinę apskaitą sumažina įmonių patiriamus kaštus, tas pačias išlaidas, kurios tektų vienai įmonei pasidalija kelios.

OPERATYVUMAS

Buhalterio atostogų, ligos ar kitais atvejais, kai buhalteris negali atlikti savo tiesioginių pareigų, apskaitos paslaugas teikiančiuose įmonėse yra pavaduojantys darbuotojai. Todėl esant skubiam klausimui jis sprendžiamas čia ir dabar, nelaukiant kol buhalteris grįš į darbą.

UAB BUHALTERINĖ APSKAITA

PLAČIAU

.

MB BUHALTERINĖ APSKAITA

PLAČIAU

.

VŠĮ BUHALTERINĖ APSKAITA

PLAČIAU

.

ASOCIACIJOS BUHALTERINĖ APSKAITA

PLAČIAU

.

IĮ BUHALTERINĖ APSKAITA

PLAČIAU

.

LABDAROS PARAMOS FONDO BUHALTERINĖ APSKAITA

PLAČIAU

.

Dauguma įmonės vadovų verslą tapatina su komandiniu sportu. Todėl vienu svarbiausių sėkmingo verslo elementų įvardija KOMANDĄ. Kuo profesionalesnė komanda, tuo greičiau ir lengviau įmonės vadovas pasieks norimus rezultatus. Kiekvienos įmonės vadovas gali pasirinkti jo galimybes ir poreikius atitinkančią KOMANDĄ: ar pakanka MINI komandos, t.y. žinoti, kad įmonės buhalterinė apskaita yra vedama tvarkingai, ar reikalingi ir kitų sričių profesionalių patarimai.
MINI KOMANDA
Vadovas
.
Vyr. buhalteris
.

78 €/mėn

PLAČIAU
PLAČIAU
MIDI KOMANDA
Vadovas
.
Vyr. buhalteris
.
Teisininkas
.

126 €/mėn

PLAČIAU
read more
MAXI KOMANDA
Vadovas
.
Vyr. buhalteris
.
Teisininkas
.
Vyr. teisininkas
.

282 €/mėn

PLAČIAU
read more

MINI KOMANDA

Komandą renkasi šeimos verslų savininkai ir vadovai ar amatininkai, kurių veikla yra nerizikinga bei  kuriems pakanka žinoti, kad Jų įmonės buhalterinė apskaita vedama tvarkingai. Tie, kurie patys dirbdami smulkius administravimo darbus jaučiasi puikiai, džiaugiasi dėl sutaupytų įmonės lėšų, yra kompetentingi planuoti pinigų srautus, veiklos rezultatus, įvertinti pasirašomus dokumentus, arba dėl žemos veiklos rizikos, nedidelių apimčių ar kitų veiksnių teisininko ir finansininko konsultacijos nėra būtinos.

BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGŲ KAINA

apskaičiuojama kiekvienai įmonei individualiai.

1
12

Labai mažos bendrovės, kurioje dirba 1 darbuotojas ir per mėnesį pateikiama iki 12 dokumentų išlaidos buhalterinei apskaitai bus

78 €/mėn

MIDI KOMANDA

TEISININKO IR BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGŲ KAINA

apskaičiuojama kiekvienai įmonei individualiai, atsižvelgiant į vykdomą veiklą, bendrovės dydį.

1
52

Mažos bendrovės, kurioje dirba 1 darbuotojas ir per mėnesį pateikiama iki 52 dokumentų išlaidos teisininko paslaugoms ir buhalterinei apskaitai bus

126 €/mėn

Komanda renkasi labai mažų arba mažų įmonių vadovai ar savininkai, kurie daugiausia laiko skiria įmonės plėtrai, pardavimų ir pelno augimui, įmonėje vykstančių procesų optimizavimui. Vadovai, kuriems svarbiausia pasiekti savo užsibrėžtus tikslus greičiau, dalį darbų deleguojant atsakingų profesionalų komandai. Midi komandos vedama buhalterinė apskaita ir teisininkų kontroliuojami ir vertinami procesai ir dokumentai leidžia vadovui jaustis ramiai, ir suteikia pasitikėjimo savo bendrove.

MAXI KOMANDA

Komandą renkasi tiek patyrę vadovai, kurie prieš priimdami svarbius sprendimus analizuoja analitinę informaciją, tiek startuoliai (verslo naujokai), kurie nori pažinti verslo pasaulį ir įgyti patirties bei žinių bendraudami su atsakingais profesionalais, tam kad sparčiai augant įmonei patys galėtų suvaldyti procesus ir laimėti konkurencinėje kovoje.

FINANSININKO, TEISININKO IR BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGŲ KAINA

derybų metų sutariama individuali, atsižvelgiant į kliento pageidavimus t.y. reikalingų ataskaitų kiekį, sudėtingumą, dažnumą, teisininko ir buhalterio kvalifikacijai keliamus reikalavimus ir dirbamų valandų skaičių.

1
92

Bendrovės, kuri per mėnesį pateikia iki 92 dokumentų ir joje dirba 1 darbuotojas išlaidos finansininko, buhalterio ir teisininko paslaugoms bus

282 €/mėn

Call Now Button