fbpx

Buhalterinė apskaita

Buhalterinės apskaitos paslaugos

Kiekvienam įmonės vadovui jo poreikius ir kompetenciją atitinkančios paslaugos. Ilgametės patirties, noro tobulėti ir bendravimo su skirtingų dydžio įmonių vadovais dėka sužinojome, kokie duomenys reikalingiausi įmonių vadovams ir kaip turi būti tvarkoma buhalterinė apskaita, kad mūsų klientų vadovaujamos įmonės laimėtų konkurencinėje kovoje ir būtų užtikrinta pelninga kiekvienos įmonės veikla.

buhalterinės apskaitos paslaugos

Bendradarbiavimo su Apskaita AG privalumai:

PREVENCIJA

Pasirašydami buhalterinės apskaitos paslaugų teikimo sutartį su Apskaita AG atsakomybę už teisingą buhalterinės apskaitos tvarkymą perduodate apskaitos paslaugas teikiančiai įmonei.

KOMPETENCIJA

Buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančioje įmonėje darbuotojai dažniau kelia savo kvalifikaciją dalyvaudami mokymuose bei dalindamiesi informacija su kolegomis. Taip atnaujinamos ne tik teorinės žinios, bet ir įgyjama praktinių žinių, dalijantis gerąja praktika. Perkant Apskaita AG buhalterinės apskaitos paslaugas jums nereikės rūpintis darbuotojų kompetencija.

EFEKTYVUMAS

Buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančiose įmonėse dirbantys buhalteriai turi optimalų darbo krūvį, todėl gali skirti klientui tokį dėmesį, kokio jam reikia ir tada, kada reikia. Tvarkydami kelių įmonių buhalterinę apskaitą sumažina įmonių patiriamus kaštus, tas pačias išlaidas, kurios tektų vienai įmonei pasidalija kelios.

OPERATYVUMAS

Buhalterio atostogų, ligos ar kitais atvejais, kai buhalteris negali atlikti savo tiesioginių pareigų, apskaitos paslaugas teikiančiuose įmonėse yra pavaduojantys darbuotojai. Todėl esant skubiam klausimui jis sprendžiamas čia ir dabar, nelaukiant kol buhalteris grįš į darbą.

UAB BUHALTERINĖ APSKAITA

PLAČIAU

.

MB BUHALTERINĖ APSKAITA

PLAČIAU

.

VŠĮ BUHALTERINĖ APSKAITA

PLAČIAU

.

ASOCIACIJOS BUHALTERINĖ APSKAITA

PLAČIAU

.

IĮ BUHALTERINĖ APSKAITA

PLAČIAU

.

LABDAROS PARAMOS FONDO BUHALTERINĖ APSKAITA

PLAČIAU

.

Dauguma įmonės vadovų verslą tapatina su komandiniu sportu. Todėl vienu svarbiausių sėkmingo verslo elementų įvardija KOMANDĄ. Kuo profesionalesnė komanda, tuo greičiau ir lengviau įmonės vadovas pasieks norimus rezultatus. Kiekvienos įmonės vadovas gali pasirinkti jo galimybes ir poreikius atitinkančią KOMANDĄ: ar pakanka MINI komandos, t.y. žinoti, kad įmonės buhalterinė apskaita yra vedama tvarkingai, ar reikalingi ir kitų sričių profesionalių patarimai.