fbpx

UAB Apskaita

UAB Apskaita

Uždarosios akcinės bendrovės buhalterinės apskaitos paslaugos

UAB (uždarosios akcinės bendrovės) buhalterinę apskaitą galima vadinti pačia stabiliausia. Įstatymai, reglamentuojantys buhalterinės apskaitos tvarkymą keičiami ir papildomi rečiausiai. Galbūt todėl UAB yra populiariausia įmonės teisinė forma tiek Lietuvoje, tiek daugelyje pasaulio valstybių.

Pagal LR buhalterinės apskaitos įstatymą bendrovės apskaita privalo būti tvarkoma buhalterio arba buhalterines paslaugas teikiančios įmonės. Pasirinkę įmonę, iš karto pajusite jos privalumus:

UAB buhalterinės apskaitos paslaugos

Sumažės Jūsų išlaidos

Neteks rūpintis buhalterio darbo vieta, leisti pinigus apskaitos programai. Pasiūlysime paslaugas, geriausiai atitinkančias Jūsų poreikius

Negaišite laiko ieškant, apmokant, motyvuojant specialistą

Jums nerūpės buhalterio motyvacija ir atostogos – šiuos reikalus perimsime mes. Dėl mūsų ilgalaikės patirties teikiant buhalterinės apskaitos paslaugas jūs jausitės ramūs patikėdami savo problemas – mes jas išspręsime.

Garantuota paslaugų kokybė

Samdome tik patikimus savo srities profesionalus, kurie puikiai išmano ir taiko galiojančius teisės aktus bei standartus. Atstovaujame įmonę valstybės institucijose, o visapusiškam klientų pasitikėjimui esame papildomai apdraudę savo veiklą bendrosios civilinės atsakomybės draudimu.

Dažniausiai uždarųjų akcinių bendrovių mokami mokesčiai

PRIDĖTINĖS VERTĖS MOKESTIS (PVM)

UAB registruotis PVM mokėtoja gali savanorškai arba privalomai, PVM įstatyme nurodytais atvejais. PVM turi būti sumokėtas iki sekančio mėnesio 25 dienos. Šis mokestis nemokamas, jei UAB nėra PVM mokėtoja.

PVM tarifai: 21% (standartinis PVM tarifas), 9% ir 5% (lengvatiniai PVM tarifai).

MOKESČIAI, SUSIJĘ SU DARBO UŽMOKESČIU

GPM (Gyventojų pajamų mokestis): 20% (standartinis GPM tarifas), 27% – kai metinės pajamos daugiau nei: 120 VDU – 2019 m., 84 VDU – 2020 m., 60 VDU 2021 m.

Įmokos SODRAI 21,27% arba 21.99% terminuotoms sutartims. Sodros įmokas sudaro: privalomasis sveikatos draudimas (PSD): 6,98% , Valstybinis socialinis draudimas (VSD) 12,52%, darbdavio socialinio draudimo įmoka – 1,45%., o terminuotoms sutartims 2,17%, įmoka į garantinį fondą 0,16%. ir į ilgalaikio darbo išmokų fondą 0,16%.

UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS PELNO APMOKESTINIMAS

UAB pelnas apmokestinamas standartiniu 15% arba lengvatiniu 5% tarifu. Tai vieni mažiausių pelno mokesčių tarifai visoje Europos Sąjungoje. Lengvatinis 5% pelno mokestis taikomas smulkioms įmonėms: kuriose dirba ne daugiau kaip 10 darbuotojų arba metinės pajamos ne didesnės nei 300000 eurų.

LENGVATINIO PELNO MOKESČIO TARIFO TAIKYTI NEGALIMA KAI

UAB akcininkas, ar akcininko šeimos narys, yra individualios įmonės savininkas ir valdo daugiau kaip 50% UAB akcijų. UAB akcininkas, valdantis daugiau kaip 50% UAB akcijų, kitose įmonėse taip pat valdo daugiau kaip 50% akcijų (dalių, pajų). Kitais pelno mokesčio įstatyme numatytais atvejais. UAB, norėdama akcininkams (fiziniams asmenims) išmokėti dividendus privalo sumokėti ir gyventojų pajamų mokestį (15%).

PADIDINKITE VEIKLOS EFEKTYVUMĄ, PASIRINKDAMI ATSAKINGŲ PROFESIONALŲ KOMANDĄ.

Svarstote apie UAB steigimą?

Naudingą informaciją kaip
įsteigti UAB rasite čia:

SPAUSKITE ČIA

Call Now Button