fbpx

Asociacijos Steigimas

Įmonių steigimas

Asociacijos steigimas

Asociacija registruojama norint koordinuoti asociacijos narių veiklą, atstovauti asociacijos narių interesus ir juos ginti ar tenkinti kitus viešuosius interesus. Asociaciją galima steigti internetu, steigimo dokumentus pasirašant elektroniniu parašu arba klasikiniu būdu, kuomet steigimo dokumentus tvirtina notaras. Asociacija įsteigiama per 3-4 dienas, o jūs užtruksite 1 valandą.

Asociacijos pavadinime gali būti žodžiai: „Asociacija”, „Klubas”, „Visuomeninė organizacija”, „Susivienijimas”, „Konfederacija“, „Sąjunga”, „Draugija” ar kiti.

ASOCIACIJOS STEIGIMAS
INTERNETU EKO

199 €

ASOCIACIJOS STEIGIMAS
INTERNETU PLIUS*

259 €

ASOCIACIJOS STEIGIMAS
NOTARO BIURE

449 €

*PLIUS antspaudas ir registracijos adresas neribotam laikui.

Teikiame  NEMOKAMAS KONSULTACIJAS Jums patogiu būdu: telefonu, internetu ir gyvai. Aptarsime jums rūpimus steigimo ar buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimus. Rasime jums tinkamiausią sprendimą. Kai nuspręsite steigti Asociaciją, „Apskaita AG” darbuotojai atliks visus veiksmus už Jus.

ASOCIACIJOS STEIGIMO BŪDAI:

Asociacijos teigimas internetu:

Greičiau, patogiau ir pigiau. Taip galite įsteigti Asociaciją, pasirinkę steigimą internetu. Asociaciją galite registruoti savo nuosavose patalpose arba pasinaudoti mūsų siūlomu registracijos adresu Vilniuje arba Kaune.

KAIP ĮSIGYTI ELEKTRONINĮ PARAŠĄ

Visus Asociacijos steigimo darbus už Jus atliks atsakingi konsultantai, Jums liks tik elektroniniu parašu pasirašyti parengtus dokumentus.

Pasirinkus steigimą internetu Jums reikės:

• Sugalvoti steigiamos Asociacijos pavadinimą;
• Su elektroniniu parašu atvykti į “Apskaita AG” biurą Vilniuje arba Kaune, arba steigti nuotoliniu būdu, neišeinant iš savo namų ar biuro. Steigiant nuotoliniu būdu su konsultantu bendrausite telefonu arba internetu.

199 €

Pasirinkus steigimą notaro biure Jums reikės:

• Sugalvoti asociacijos pavadinimą;
• Notaro biure pasirašyti asociacijos steigimo dokumentus;
• Kartu su konsultantu notaro patvirtintus dokumentus pateikti „Registrų centrui“.

449€

Asociacijos steigimas notaro biure

Taip pat greitas tačiau mažiau patogus steigimo būdas. Steigėjams tereikia pateikti reikalingą informaciją apie steigiamą asociaciją, jos steigėjus, direktorių, planuojamą vykdyti veiklą ir steigėjų paskirtam asmeniui atvykti į notaro biurą pasirašyti parengus steigimo dokumentus.

Klasikinis steigimas bus greitas ir patogus kai steigimo darbus patikėsite atlikti “Apskaita AG“ konsultantams. Klasikinis steigimas yra brangesnis nei steigimas internetu, kadangi reikia sumokėti notarui už dokumentų patvirtinimą. Toks steigimas, įskaitant visas steigimo išlaidas (mokesčius notarui ir Registrų centrui, antspaudą ir registracijos adreso suteikimą) kainuoja 449 Eur.

Asociacijos steigimas notaro biure:

Asociacijos steigimas notaro biure taip pat greitas ir tačiau mažiau patogus steigimo būdas. Steigėjams tereikia pateikti reikalingą informaciją apie steigiamą asociaciją, jos steigėjus, direktorių, planuojamą vykdyti veiklą ir asociacijos steigėjų paskirtam asmeniui atvykti į notaro biurą pasirašyti parengus steigimo dokumentus.

Klasikinis Asociacijos steigimas bus greitas ir patogus kai steigimo darbus patikėsite atlikti “Apskaita AG“ konsultantams. Klasikinis asociacijos steigimas yra brangesnis nei steigimas internetu, kadangi reikia sumokėti notarui už dokumentų patvirtinimą. Asociacijos steigimas, įskaitant visas steigimo išlaidas (mokesčius notarui ir Registrų centrui, antspaudą ir registracijos adreso suteikimą) kainuoja 375 Eur.

Pasirinkus asociacijos steigimą notaro biure Jums reikės:

• Sugalvoti asociacijos pavadinimą;
• Notaro biure pasirašyti asociacijos steigimo dokumentus;
• Kartu su konsultantu notaro patvirtintus dokumentus pateikti „Registrų centrui“.

375 €

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ASOCIACIJOS VEIKLĄ, BUHALTERINĘ APSKAITĄ IR MOKĖTINUS MOKESČIUS:

SPAUSKITE ČIA

Call Now Button