fbpx

Finansininko paslaugos

Finansininko paslaugos

Finansininko pareigybė dažniau sutinkama didesnėse įmonėse. Kiekvienas darbuotojas generuoja kaštus, todėl vadovai privalo įvertinti ar finansininko pareigybė yra būtina. Tačiau kaip vieną iš priežasčių, kodėl vienos įmonės veikia efektyviau, jų pelningumas yra didesnis ir valdomi resursai naudojami efektyviau galima išskirti vadovo turimą informaciją valdymo sprendimams priimti. Būtent tiksli, laiku valdymo organams pateikta informacija apie įmonės ekonominę būklę, galimybes ir grėsmes suteikia galimybę priimti įmonei naudingus sprendimus, suteikiančius konkurencinį pranašumą.

Finansininko aslaugos

Bendradarbiavimo su Apskaita AG finansininku privalumai:

PREVENCIJA

Finansininko parengta pinigų srautų ataskaita turi būti pats svarbiausias įmonės dokumentas. Net ir pelningai dirbančios bendrovės, nesuvaldžiusios savo pinigų srautų, gali pritrūkti pinigų ir tapti nemokios ar bankrutuoti. Pinigų srautų planavimas yra vienintelė prevencija išvengti pinigų trūkumo.

KOMPETENCIJA

Siekiant kokybiškai atlikti įmonės veiklos analizę rekomenduojama naudoti įvairius naudingos informacijos šaltinius. Todėl veiklos analizę atliekantis finansininkas turi būti kompetentingas vertindamas skirtingus procesus, susisteminti ir pateikti informaciją taip, kad ją galėtų naudotis tiek vidiniai, tiek išoriniai informacijos vartotojai.

EFEKTYVUMAS

Finansininko atlikta analizė parodo, kaip efektyviai naudojami įmonės resursai, koks yra veikos rentabilumas ir kokią tikėtiną naudą ateityje gali gauti įmonė. Valdymo sprendimai priimti, atsižvelgiant į finansininko pateiktus duomenis, yra pagrįsti ekonomine logika ir leidžia įmonei siekti didesnio pelningumo, efektyviau valdant turimus resursus.

OPERATYVUMAS

Be tikslaus įmonės resursų panaudojimo planavimo, finansininko ir kitų skyrių darbuotojų suplanuotas ir parengtas biudžetas gali tapti įrankiu kaip įtraukti darbuotojus siekti įmonės strateginio plano įgyvendinimo kartu kaip komandai. Įmonei nukrypus nuo suplanuoto biudžeto vykdymo operatyviai vertinti esamą situaciją ir koreguoti biudžetą kai to reikia.

BIUDŽETO PLANAVIMAS

PLAČIAU

.

PINIGŲ SRAUTŲ PLANAVIMAS

PLAČIAU

.

VEIKLOS ANALIZĖ

PLAČIAU

.

RODIKLIŲ SKAIČIAVIMAS

PLAČIAU

.

Suformuokite savo svajonių komandą iš buhalterio, teisininko ir finansininko ir žinokite, kad jūsų įmonės administravimu rūpinasi patyrę profesionalai, o Jūs visą dėmesį galite skirti įmonės tikslų įgyvendinimui.

Tikslioms ir valdymo sprendimams priimti reikalingoms ataskaitoms parengti finansininkas turi naudoti objektyvius ir tikslius duomenis. Kuo tikslesnę informaciją naudoja finansininkas, tuo įmonės vadovybei pateiktos atskaitos yra objektyvesnės. Todėl tiksliai informacijai gauti svarbu tai, kaip suvedami buhalterinės apskaitos duomenys. Turima buhalterine informacija turi būti patogu naudotis ir ji turi atitikti įstatymų keliamus reikalavimus. Finansininko pareiga įgyvendinti šiuos reikalavimus.

Call Now Button