fbpx

VšĮ Steigimas

Įmonių steigimas

VšĮ steigimas

Viešosios įstaigos steigimas yra nesudėtingas procesas. Nauja VšĮ įsteigiama per 2-4 darbo dienas, o jūs užtruksite tik 1 valandą.

VŠĮ STEIGIMAS
INTERNETU EKO

199 €

VŠĮ STEIGIMAS
INTERNETU PLIUS*

259 €

VŠĮ STEIGIMAS
NOTARO BIURE

449 €

*PLIUS antspaudas ir registracijos adresas neribotam laikotarpiui.

Kviečiame atvykti NEMOKAMAI KONSULTACIJAI, sutartu metu VšĮ steigimo ar buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimais. Kai nuspręsite steigti VšĮ paslaugūs „Apskaita AG” darbuotojai atliks visus steigimo veiksmus už Jus.

VŠĮ STEIGIMO BŪDAI:

Viešosios įstaigos steigimas steigimas internetu:

Greitai, patogiai ir moderniai. Taip galite įsteigti VšĮ, pasirinkę Viešosios įstaigos steigimą internetu. Viešąją įstaigą galite registruoti savo nuosavose patalpose arba pasinaudoti mūsų siūlomu registracijos adresu Vilniuje arba Kaune.

KAIP ĮSIGYTI ELEKTRONINĮ PARAŠĄ

Visus viešosios įstaigos steigimo darbus už Jus atliks atsakingi UAB “Apskaita AG” konsultantai, Jums liks tik elektroniniu parašu pasirašyti parengtus dokumentus.

Pasirinkus VšĮ steigimą internetu Jums reikės:

• Sugalvoti steigiamos VšĮ pavadinimą
• Su elektroniniu parašu atvykti į “Apskaita AG” biurą Vilniuje arba Kaune, arba steigti nuotoliniu būdu, neišeinant iš savo namų ar biuro. Steigiant nuotolinių būdų su konsultantu bendrausite telefonu arba internetu.

199 €

Pasirinkus VšĮ steigimą notaro biure Jums reikės:

• Sugalvoti įstaigos pavadinimą;
• Notaro biure pasirašyti steigimo dokumentus.
• Kartu su konsultantu notaro patvirtintus dokumentus pateikti „Registrų centrui“

449 €

Viešosios įstaigos steigimas notaro biure:

Steigimas notaro biure taip pat greitas ir patogus būdas įsteigti viešąją įstaigą. Steigėjui tereikia pateikti reikalingą informaciją apie steigiamą įstaigą, jos steigėjus, direktorių, planuojamą vykdyti veiklą ir visiems VšĮ steigėjams atvykti į notaro biurą pasirašyti parengus steigimo dokumentus.

Klasikinis viešosios įstaigos steigimas bus greitas ir patogus kai steigimo darbus patikėsite atlikti “Apskaita AG“ konsultantams. Klasikinis steigimas yra brangesnis nei steigimas internetu, kadangi reikia sumokėti notarui už dokumentų patvirtinimą. VšĮ steigimas, įskaitant visas steigimo išlaidas (mokesčius notarui ir „Registrų centrui, antspaudą ir registracijos adreso suteikimą) kainuoja 449 Eur.

VšĮ steigimas notaro biure:

steigimas notaro biure taip pat greitas ir patogus būdas įsteigti viešąją įstaigą. Steigėjui tereikia pateikti reikalingą informaciją apie steigiamą įstaigą, jos steigėjus, direktorių, planuojamą vykdyti veiklą ir visiems VšĮ steigėjams atvykti į notaro biurą pasirašyti parengus steigimo dokumentus.

Klasikinis VšĮ steigimas bus greitas ir patogus kai steigimo darbus patikėsite atlikti “Apskaita AG“ konsultantams. Klasikinis VšĮ steigimas yra brangesnis nei steigimas internetu, kadangi reikia sumokėti notarui už dokumentų patvirtinimą. . VšĮ steigimas, įskaitant visas steigimo išlaidas (mokesčius notarui ir „Registrų centrui, antspaudą ir registracijos adreso suteikimą) kainuoja 375 Eur,

Pasirinkus VšĮ steigimą notaro biure Jums reikės:

• Sugalvoti įstaigos pavadinimą;
• Notaro biure pasirašyti steigimo dokumentus.
• Kartu su konsultantu notaro patvirtintus dokumentus pateikti „Registrų centrui“

375 €

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE VŠĮ VEIKLĄ, BUHALTERINĘ APSKAITĄ IR MOKĖTINUS MOKESČIUS:

SPAUSKITE ČIA

Call Now Button