fbpx

Teisininko paslaugos

Teisininko paslaugos

Nors teisininko pareigybė nėra privaloma kiekvienoje įmonėje, kaip vadovas ar asmuo, atsakingas už apskaitos tvarkymą, tačiau teisininkų reikalingumą galima suprasti įvertinus su kuo dažniausiai konsultuojasi verslininkai ir vadovai. Teisininkai turi specifinių žinių ir teikdami pasiūlymus vadovui vertina visą teisinę aplinką.

Verslo teisininko paslaugos

Bendradarbiavimo su teisininkais privalumai:

PREVENCIJA

Teisinių žinių turinčio darbuotojo įžvalgos yra svarbios dar tuomet kai verslo sprendimus reikia vertinti prevenciškai, o ne taisant jau atsiradusias spragas, todėl teisininkas gebantis analizuoti riziką ir galintis pateikti savo įžvalgas, yra itin vertingas darbuotojas verslui, kuris siekia išvengti nuostolių

KOMPETENCIJA

Neišvengiama verslo dalis yra įvairūs susitarimai su tiekėjais, verslo partneriais, darbuotojais, skolininkais ir kitais asmenimis. Teisininkas gali būti stiprus jūsų užnugaris ne tik vedant derybas, tačiau ir ruošiant pasiūlymus ar kitus susitarimus.

EFEKTYVUMAS

Teisinį išsilavinimą turintis darbuotojas visuomet laiku ir tinkamai pateiks atsakymus tiek į pretenziją, tiek į kitos institucijos paklausimą be to tai padarys gerokai greičiau ir kompetentingiau nei bet kuris kitas darbuotojas, kuriam šis darbas bus pavestas kaip papildoma užduotis

OPERATYVUMAS

Profesionalus teisininkas visuomet laiku informuos apie naujoves bei pasikeitimus Jūsų veiklą reglamentuojančiuose teisės aktuose, todėl visuomet būsite vienu žingsniu priekyje bei galėsite atsipalaiduoti ir visą savo laiką skirti verslo plėtrai.

ĮMONIŲ STEIGIMAS

PLAČIAU

.

ĮMONIŲ REORGANIZAVIMAS

PLAČIAU

.

KAPITALO DIDINIMAS

PLAČIAU

.

KAPITALO MAŽINIMAS

PLAČIAU

.

DARBO TEISĖ

PLAČIAU

.

KASDIENINĖS PASLAUGOS VERSLUI

PLAČIAU

.

ĮMONĖS PAVADINIMO KEITIMAS

PLAČIAU

.

JURIDINĖS FORMOS KEITIMAS

PLAČIAU

.

Jeigu ir jūs norite turėti profesionalus partnerius, kurie būtų kompetentingi, gebėtų dirbti efektyviai, operatyviai bei tiksliai, o Jūsų verslui kurtų tik pridėtinę vertę – nedvejokite ir susisiekite su mumis!
PASTOVUS TEISININKO POREIKIS (MIDI KOMANDA)

Jūs galite pasirinkti ar teisininkas jūsų komandoje reikalingas pastoviai, ar tik atlikti tam tikras užduotis. Jei manote, kad jūsų veikla yra rizikinga ir teisininko konsultacijų ir pagalbos reikės pastoviai rekomenduojame pasirinkti MIDI komandą, sudarytą iš buhalterio ir teisininko. Būdami šios komandos vadovu žinosite, kad jūsų įmonės buhalterinė apskaita yra tvarkinga, o įmonės teisiniais klausimus sprendžia patyrę teisininkai.

TEISININKAS TIK TAM TIKRIEMS DARBAMS ATLIKTI

Jei teisininko paslaugų reikia tik tam tikriems darbams atlikti laukiame jūsų užklausų. Konsultuosime, parengsime sutartis, tvarkas ar kitus dokumentus, naudingus jūsų verslui.

Call Now Button