fbpx

Kasdieninės paslaugos verslui

Kasdienė pagalba versle

Kol Jūs rūpinatės verslu, leiskite pasirūpinti Jumis. Kasdieninės, atrodytų mažos smulkios, tačiau labai svarbios funkcijos yra Jūsų tvirto verslo pamatas. Kol jūs rūpinatės įmonės strategijos kūrimu ar įgyvendinimu, derybomis su tiekėjais ar pirkėjais, įsirenginėjate veiklos vykdymo vietą ar kitaip rūpinatės savo verslu mes galime pasirūpinti kita Jūsų verslo puse, atlikdami patirties ir žinių reikalaujančius parengiamuosius ar administravimo darbus. Patikėkite kasdieninį teisininko darbą Apskaita AG teisininkams ir dirbkite tai ką mokate geriausiai bei tai kas suteiks Jūsų įmonei didesnę pridėtinę vertę.

Teikiame šias paslaugas:

Kasdieninės teisininko paslaugos

Sutarčių rengimas, konsultavimas:

Rašytinių sutarčių ir susitarimų naudojimas suteikia galimybę ne tik prevenciškai apsaugoti savo verslą nuo rizikos, kuomet kita šalis nevykdo įsipareigojimų, tačiau taip pat ir palengvina galimybę kompensuoti patirtus nuostolius kilusius iš sutarties nevykdymo. Stipri įmonės sutarčių bazė yra lengvas bei labai naudingas įrankis greitai ir saugiai sudaryti sandorius, todėl dauguma didžiųjų įmonių siekiant išvengti rizikos bei taupant laiką, naudoja individualius jų veiklai pritaikytus sutarčių šablonus.

Mes galime:

PARENGTI

Parengti sutarčių projektus pritaikytus konkrečiai jūsų įmonės veiklai bei politikai.

KOREGUOTI

Koreguoti Jūsų jau turimas sutartis (pirkimo-pardavimo, viešųjų pirkimų, rangos, subrangos ir kt.)

PASIŪLYTI

Teikti pastabas bei pasiūlymus, nurodant galimas grėsmes bei pasiūlymus kaip tai tobulinti.

PADĖTI

Padėti įvertinti kitų šalių Jums siūlomus projektus.

Skolų administravimas:

Skolų administravimas – tai daug laiko ir jėgų naudojantis procesas, kurį būtina atlikti norint atgauti skolas iš fizinių arba juridinių asmenų. Taupant Jūsų laiką, mes tai galime padaryti už Jus.

• Bendraujame su skolininkais, padedame sudaryti mokėjimo grafikus, stebime įmokas, siunčiame pranešimus, raginimus, vertiname riziką bei padedame skolas išieškoti ne teisminiu keliu.
• Esant reikalui padedame paruošti procesinius dokumentus (teismo įsakymus, ieškinius).

Patikėkite kasdieninį teisininko darbą Apskaita AG teisininkams ir dirbkite tai, ką mokate geriausiai ir kas suteiks jūsų įmonei didesnę pridėtinę vertę. 
Call Now Button