fbpx

Registracijos adresas

Registracijos adresas

Kam reikalingas įmonės registracijos adresas
Registracijos adresas yra privalomas bet kurios teisinės formos steigiamai ar įsteigtai įmonei. Tai – oficialus juridinio asmens adresas, kurį būtina nurodyti Registrų centro Juridinių asmenų registre. Naujai steigiamam juridiniam asmeniui būtinas patalpų, kuriuose steigiama įmonė, savininkų sutikimas. Sutikimas reikalingas nepriklausomai nuo to, ar įmonė steigiama elektroniniu būdu, ar notariškai. Registracijos adresas gali būti įvairių paskirčių patalpose: komercinės, gyvenamosios, kitos. Svarbu, kad patalpos turėtų unikalų numerį, kurį suteikia Registrų centras.

Dažnai kylantys sunkumai dėl registracijos adreso:

  • Nenorima registruoti verslo savo asmeninėse patalpose
  • Nekilnojamojo turto bendrasavininkai to nenori (o reikalingas jų raštiškas sutikimas)
  • Nėra objekto, kur tai būtų galima padaryti
  • Populiarėjant elektroninėms veikloms fizinės patalpos gali būti ir visai nereikalingos
  • Bet kuri kita jums svarbi priežastis

Kaip greitai ir paprastai savo įmonei suteikti registracijos adresą
Gera žinia yra tai, jog šis klausimas yra paprastai išsprendžiamas – steigiant ar perkant įmonę pas mus jūs galite pasinaudoti registracijos adresu paslauga. Paslaugos suteikimas yra labai paprastas – steigiant elektroniniu būdu sutikimą pasirašysime elektroniniu parašu. Jei įmonės dokumentus tvarkote notariškai, sutikimas bus paruoštas taip pat operatyviai. Jums belieka pasirinkti, kuris miestas patogesnis –Vilnius ar Kaunas ir susisiekti su mūsų konsultantais.

Ar registracijos adresas turi sutapti su veiklos vykdymo vieta
Valstybinei mokesčių inspekcijai kiekviena bendrovė privalo nurodyti savo veiklos vykdymo vietą. Veiklos vykdymo vieta gali būti jūsų įmonės biuras, parduotuvė, sandėlis ar kitos patalpos, kuriuose įmonė vykdo veiklą ir darbo valandomis galima rasti įmonės vadovą. Šis adresas gali būti bet koks, kur jums patogu, ir jis visai neprivalo sutapti su juridinio asmens registracijos adresu.

Ar galima pakeisti registracijos adresą seniau veikiančiai įmonei?
Naujo registracijos adreso juridiniam asmeniui gali prireikti dėl įvairių priežasčių. Tai gali būti:

  • Nuomojamų patalpų (biuro vietos) keitimas
  • Turėto registracijos adreso sutarties pabaiga
  • Įmonei nuosavybės teise priklausančių patalpų pardavimas
  • Akcininkų, narių pasikeitimas

Norint šį klausimą išspręsti, nebūtina gaišti laiko ieškant patalpų per partnerius ar pažįstamus. Galite kreiptis tiesiai į mūsų teisininkus ir įsigyti įmonės registracijos adresą jums patogiu būdu – elektroniniu arba per notarą.

atgal sekantis
Call Now Button