fbpx
15 verslo idėjų, kurios aktualios šiandien

15 verslo idėjų, kurios aktualios šiandien

15 verslo idėjų, kurios aktualios šiandien

Prieš dvidešimt metų vargu ar būtume pagalvoję, kad kiekvienas iš mūsų turės savo asmeninį telefoną, kuriuo galės ne tik skambinti, bet ir žiūrėti filmus. Ar kas galėjo patikėti, kad bus galima uždirbti pinigus keliant savo nuotraukas ar video į internetą? Ir uždirbti daug daugiau nei mūsų tėvai? Dar taip neseniai sėkmingi ir progresyvūs verslininkai važiavo į Lenkiją, pirko drabužius ir pardavinėjo juos lietuviškuose turgeliuose. Jų vaikai šiandien veda podcastus ir vebinarus tiesiog savo kambariuose. Mielai prisijungtum prie šiuolaikinių verslininkų? Atrinkome jums 15 verslo idėjų, kurios aktualios šiandien.

15 verslo idėjų, kurios aktualios šiandien

 1. Internetinė parduotuvė

Šiandien internetu gali nusipirkti net šviežių kiaušinių. Karantinas tik patvirtino, jog elektroninė prekyba turi neišsemiamą potencialą. Žinai, kur nupirkti tai, ko reikia kitiems gera kaina? Kurk e-verslą.

 1. Fotografija

Paradoksalu – šiandien kiekvienas telefonas turi kone profesionalią kamerą, tačiau fotografų paslaugos aktualios kaip niekada. Pradėk nuo asmeninių fotosesijų ir tobulinkis tol, kol galėsi fotografuoti vestuves ir kitas šventes – ten vaikšto tikrai dideli pinigai.

 1. Duomenų analitika

Dar neseniai nebuvo Facebook, na o šiandien gali tapti skaitmeninės reklamos duomenų analitiku. Tam prireiks atidumo detalėms ir loginio mąstymo.

 1. Gyvūnėlių priežiūra

Žmonės keliauja vis daugiau. Kur ir kam palikti šunį ar katę? Pasaulyje vis daugėja gyvūnų viešbučių bei gyvūnų auklių, kurios prižiūri namuose paliktus gyvūnus.

 1. Asmeninis treneris

Tiesa, šiam darbui reikės nemažai žinių ir pasiruošimo, tačiau jei sveika gyvensena ir sportas – tavo hobis, kodėl nepaversti to darbu? Tuo labiau kad sudaryti sporto, mitybos programas ir sekti progresą gali ir internetu.

 1. Koučingas

Žmones matai kiaurai, su bet kuo rastum bendrą kalbą ir įkvėptum net labiausiai nusiminusį? Koučingas Lietuvoje dar tik plinta. Gyvenimo būdo, santykių, karjeros temomis konsultuojantys  koučeriai kelia tikslus asmeniniam tobulėjimui.

 1. Podcastų kūrimas

Internetas – neišsemiama terpė verslui. Podcastų vedėjų dar tik daugėja, tad suspėk į traukinį. Gali uždirbti apmokestindamas prieigą prie savo kuriamo turinio, įterpdamas reklamą ar ieškodamas rėmėjų.

 1. Investavimas

Jau turi šiek tiek pinigų ir nori jų turėti daugiau? Investuok į naujus nekilnojamojo turto projektus, bendradarbystės erdves. Skamba nuobodžiai? Investuok į kriptovaliutas, akcijas. Turėsi nuolat domėtis naujienomis ir sekti kursus, tad adrenalino netrūks.

 1. Internetiniai kursai

Kažką moki geriau nei kiti? Žinai, kaip sukurti sėkmingą reklamos kampaniją, susidėti plyteles namuose pačiam ar vesti mažos įmonės buhalteriją? Vesk kursus internetu ir pardavinėk bilietus.

 1. Internetinių svetainių kūrimas

Net menkiausias verslas šiandien turi turėti savo internetinę svetainę. Pradėk nuo nesudėtingų projektų ir tobulink savo žinias dirbdamas – juk atsakymus į visus kylančius klausimus rasi internete.

 1. Kelionių konsultavimas

Darbe vis užsisvajoji ir vėl nejučia ieškai pigių skrydžių bilietų? Tu ne vienintelis, tik ne visiems pavyksta. Pradėk nuo bilietų paieškų ir rezervacijos šeimai ir draugams. Taip pradeda visi kelionių agentūrų savininkai.

 1. Vairavimas

Uber, Bolt ir kitos platformos – šiandien pavežėju tapti paprasta kaip niekad. Net neprivalai gerai orientuotis mieste, kuriame dirbi – už tave tai daro programėlės. Tai puikus papildomas darbas, kurį gali dirbti kada tik tu pats nori.

 1. Airbnb nuoma

Turi laisvą kambarį? Užsiregistruok Airbnb platformoje ir lauk svečių. Tereiks pakeisti patalynę, pasirūpinti švara ir kuo mažiau trukdyti svečiams, nebent jie patys norės pasišnekėti.

 1. Ekskursijos

Nors šiandien informaciją internete gali rasti apie bet ką, visame pasaulyje populiarėja miestų ekskursijos, kurių metu gidai vaikšto su grupėmis neįprastais maršrutais ir pasakoja apie vietas, kurias daugelis praeina kasdien, tačiau net nesusimąsto apie jų istoriją.

 1. Automobilių priežiūra

Į bet kurią rankinę automobilių plovyklą visuomet teks užsirašyti iš anksto. Pasirūpink gera automobiline chemija ir pradėk verslą, kuris bus aktualus visados. Be to, vis populiarėja detalus automobilių salonų valymas, už kurį automobilių savininkai pasirengę mokėti tikrai nemažus pinigus.

Žinoma, tai ne visi verslai, kurie gali atnešti tau sėkmę. Kažką darai geriau nei kiti? Pasikonsultuok su mumis – mes mielai aptarsime tavo verslo idėją ir padėsime įsteigti įmonę. Visiems savo klientams negailime patarimų ir norime, kad jų verslai klestėtų. Spausk čia ir sužinok daugiau apie įmonių steigimą: https://apskaitaag.lt/imoniu-steigimas/

 

atgal sekantis
Call Now Button