fbpx

4 dalykai, kurie padės išsilaikyti versle per karantiną

4 dalykai, kurie padės išsilaikyti versle per karantiną

Negalim sakyti, jog to nesitikėjom. Nelaukėm – tiesa. Tačiau net ir didžiausi optimistai turi pripažinti – jau netrukus laisvas ir įprastas gyvenimas dėl plintančio viruso turės keistis. Daugelis verslų vis dar jaučia pirmojo karantino poveikį, o antrasis gali skambėti kaip mirties nuosprendis. Pirmojo karantino metu dalis verslų išgyveno geriau nei jų konkurentai. Tad šiandien pagalba jums: 4 dalykai, kurie padės išsilaikyti versle per karantiną.

  1. Keiskite požiūrį į klientus

Taip, visiems daugiau ar mažiau sunku. Sunku ne tik jums – sunku ir jūsų klientams, kurie netenka algų, darbų, žlunga jų pačių verslai. Todėl jei žiūrėsite į klientus kaip į būsimas pajamas, o ne kaip į žmones, toli neisite. Nors norėtųsi iš kiekvieno kliento uždirbti kuo daugiau, geriau pagalvokite, kaip padėti. Taip, uždirbsime mažiau, tačiau tie žmonės, kurie pajaus jūsų rūpestį, sugrįš pas jus dar, ir dar, ir dar kartą. Prekiaujate daržovėmis? Duokite visiems po nemokamą citriną ir palinkėkite nesirgti. Siuvate užuolaidas? Pasiūlykite klientams nuolaidą.

  1. Peržiūrėkite savo veiklos profilį

Nors tai atrodo savaime suprantama, tačiau, patikėkite, ne visiems. Iš anksto apgalvokite, kurių veiklų negalėsite vykdyti per karantiną ir ką galėsite daryti toliau. Turite parduotuvę? Sustiprinkite elektroninę prekybą. Turite restoranėlį? Pasiruoškite gaminti maistą išsinešimui. Tiekiate grožio paslaugas? Apgalvokite, kokias priemones galėtumėte parduoti savo klientams, jei staiga jūsų veiklą apribos karantinas. Ne, milijono taip neuždirbsite, tačiau žvirblis saujoje geriau nei briedis miške, tiesa?

  1. Optimizuokite išlaidas

Dar vienas patarimas, kuris, atrodo, savaime suprantamas, tačiau labai vertingas tiems, kurie užsispyrusiai važiuoja jiems įprasta vaga. Prabangus kvapas jūsų parduotuvei būtinas tik tuo atveju, jei į jūsų patalpas eina greta esančio restorano kvapai. Tačiau gal ir tas kvapas gali būti pigesnis? Turite darbuotojų? Atleidimas – kraštutinė priemonė. Tad geriau jau susėskite ir kartu pagalvokite, kaip galite sutaupyti. Neabejojame, jog didžioji dalis darbuotojų sutiks susimažinti algas ir pasiimti papildomų funkcijų – prižiūrėti augalus, nuvežti siuntinius į kitus padalinius, pasirūpinti socialiniais tinklais, kuriuos prižiūrėdavo agentūra. Svarbiausia, kad tai būtų bendri jūsų komandos sprendimai, o ne primesti vadovų.

  1. Būkite internete

Internetinė prekyba tapo svarbi kaip niekad. Tačiau net jei jūsų veikla nesusijusi su prekyba, apgalvokite, kaip kuo labiau būti internete. Pirmasis karantinas žmonių laiką, praleidžiamą prie išmaniųjų įrenginių ekranų, padidino kartais. Tad kuo dažniau būsite matomi internete, tuo didesnė tikimybė, jog po karantino, kai jūsų paslaugos vėl bus aktualios, klientai ateis būtent pas jus.

 

Tikimės, kad mūsų pateikti 4 dalykai, kurie padės išsilaikyti versle per karantiną, jums bus naudingi. Tam įgyvendinti jums prireiks drąsos, kūrybiško mąstymo ir svarbiausia – nepanikuoti. Kai žlunga jūsų verslas, sunku. Tačiau visi sėdime toje pačioje valtyje. Būtinai strateguokite savo veiksmus. Susidarykite planą ir skaičiuokite. Čia jums galime padėti ir mes. Profesionalaus finansininko konsultacija jums gali padėti pamatyti naujas veiklos galimybes, optimizuoti kaštus ir išgyventi šį sunkų laikotarpį maksimaliai lengvai. Skaitykite daugiau: https://apskaitaag.lt/finansininko-paslaugos/

 

 

atgal sekantis
Call Now Button