fbpx

7 nuotoliniai darbai, kuriuos galėsi dirbti būdamas bet kur

7 nuotoliniai darbai, kuriuos galėsi dirbti būdamas bet kur

 

Susikrauti lagaminą ir išvykti į Azijos pakrantes turint bilietą tik į vieną pusę. Taip, skamba kaip svajonė. Tačiau visai netrukus ant žemės sugrąžina realybės jausmas – pinigų sąskaitoje užteks vos keliems mėnesiams. Galimybė ieškotis darbo viešbučių baruose nevilioja, tad būtų puiku darbą vežtis su savimi, geriausia – kompiuteryje. Laikai, kai turėjai būti konkrečioje vietoje konkrečiam darbui baigėsi – šiandien yra daugybė darbų, kuriuos gali dirbti būdamas bet kur. Išrinkome  geriausius nuotolinius darbus, kuriuos galėsi dirbti būdamas bet kur. Ant sofos namų svetainėje, ant lieptelio tėvų sodyboje, Nidos, Nicos ar Puketo paplūdimyje – dirbti gali ten, kur tau patinka. Jūsų dėmesiui: 7 nuotoliniai darbai, kuriuos galėsi dirbti būdamas bet kur:

 

  1. Skaitmeninės rinkodaros specialistas

Taip, tai vienas tų darbų, kurių dar nebuvo prieš penkiolika metų. Tačiau jau 2017 metais skaitmeninės rinkodaros biudžetai savo dydžiu aplenkė tradicinės rinkodaros biudžetus pasaulyje. Karantinas dar labiau paryškino šią tendenciją – jei tavęs nėra internete, tavęs nėra visai. Valdyti socialinių tinklų paskyras, optimizuoti Google reklamą, kurti banerius ir SEO turinį gali bet kuriame pasaulio krašte.

 

  1. Programuotojas

Abejonių nekyla – programavimas yra laiko ir susikaupimo reikalaujantis procesas, kuriam būtina ramybė. Jei kada teko susidurti su tikrai gabiu programuotoju, greičiausiai pastebėjote, jog jie elgiasi lyg menininkai – tai intensyviai dirba, tai sėdi su kavos puodeliu ir darbus atlieka naktį, ankstų rytą ar kada jiems patogu. Svarbu laikytis terminų, ar ne?

 

  1. E-komercijos vadybininkas

Jei jau tavo parduotuvė neturi vietos, tai ir tu neprivalai prisirišti prie jos. E-komercijos vadybininkas rūpinasi užsakymais, atnaujina e-parduotuvės asortimentą, atsakinėja į klientų laiškus ir skambučius. Žinoma, nebūtina apsiriboti Lietuvos rinka. Vienintelis iššūkis – laiko juostos: jei gyvensi Tailande, klientai iš Lietuvos tau skambins tuo metu, kai tu saldžiai miegosi.

 

  1. Rašytojas ir vertėjas

Ne, nebūtina rašyti knygos tam, kad būtum rašytoju (nors ir tai puikiai darysi būdamas bet kur, kaip ir visi didieji pasaulio rašytojai) – gali rašyti tinklaraščius, reklaminius tekstus, straipsnius žurnalams ar internetiniams portalams. Puikūs rašymo įgūdžiai tikrai neleis tau badauti. Taip pat gali dirbti vertėju ar kalbos redaktoriumi.

 

  1. Grafinis dizaineris

Logotipų kūrimas ar viso prekės ženklo vizualinio identiteto kūrimas – juk tai tikrų tikriausias menas, kuriam reikia įkvėpimo. Todėl nieko nenustebins, jei grafinis dizaineris užsimanys dirbti skulptūrų parke ar miške. Svarbiausia, kad rezultatas būtų puikus. Žinoma, jei dirbsi už kelių laiko juostų, teks vengti „čia ir dabar“ darbų, tačiau laiko planavimas yra kertinis akmuo bet kuriame darbe.

 

  1. Online klientų aptarnavimo specialistas

Jei dar neturi jokių specifinių įgūdžių, šis darbas – kaip tik tau. Gali rinktis darbą telefonu aptarnaujant klientus ar gyvą bendravimą susirašinėjant. Visai nesvarbu, kur tu dirbsi – svarbu, kad kiekvienas, kuris kreipsis į tave pagalbos, liktų patenkintas.

 

  1. Bet koks darbas kompiuteriu

Šių metų karantinas pakeitė pasaulį ir mus visiems laikams. Buhalteriai, vadybininkai, administratoriai, redaktoriai – tūkstančiai žmonių dirbo namuose. Jei per karantiną savo pareigas sekėsi atlikti neblogai, pasitark su savo darbdaviu – galbūt rasite kompromisą ir į biurą galėsi atvykti vos retsykiais.

 

Na, o jei manai, kad darbdavys tau nereikalingas ir puikiai išsiversi dirbdamas pats sau – to ir imkis. Juk rytojus yra mistinė diena, kuri vis nusikelia į priekį. Kreipkis į mus – mes nemokamai pakonsultuosime ir padėsime įsteigti savo mažytę įmonę vos per kelias dienas: https://apskaitaag.lt/mb-steigimas/

atgal sekantis
Call Now Button