fbpx

5 marketingo kanalai sėkmingam verslui 2021

5 marketingo kanalai sėkmingam verslui 2021

Praeitais metais sausio mėnesį apie keistą ir paslaptingą virusą dar galvojome kaip apie tolimą problemą, kuri turbūt mūsų net nepasieks. O dabar daugelis verslų išgyvena blogiausius įmanomus laikus. Žinoma, ne visi verslai buvo privesti pilnai stabdyti savo veiklą, o dalis prekėmis ir paslaugomis prekiauja internetu. Net jei ir buvote priversti išeiti neplanuotų ir ilgų atostogų, dabar puikus metas peržiūrėti strategijas, kurias siūlome išmėginti kai tik gyvenimas grįš į įprastas vėžes. Tad šiandien prieš jus 5 marketingo kanalai sėkmingam verslui 2021.

 

Žinoma, kiekvieno verslo specifika gali reikalauti specifinių reklamos kanalų. Tai, kas tiks mažai elektroninei parduotuvei vargu ar tiks didžiulei logistikos įmonei. Tad prieš vadovaudamiesi mūsų patarimais apgalvokite, ar šie reklamos kanalai iš tiesų tinka jūsų verslo kryptyje. Mūsų pateikiamos rekomendacijos labiausiai tiks smulkiems, vidutiniams ir stambiems verslams, kurių klientai yra paprasti žmonės, o ne kiti verslai. Be to, jūs privalote turėti internetinį puslapį.

  1. PPC reklama

PPC ( angl. pay per click) reklama yra kone būtina jei norite vykdyti sėkmingą verslą. Bene dažniausias PPC reklamos kanalas yra Google paieškos sistema, kurioje PPC reklama yra vadinama Google Ads. Kiekvieno verslo tikslas būti kuo aukštesnėje paieškos eilutėje, o Google Ads mums įgalina atsidurti būtent ten. Google teigia, kad vartotojas, atėjęs į jūsų internetinį puslapį per Google Ads nuorodą, yra 50% labiau linkęs įsigyti jūsų prekes ar paslaugas nei tiesiog užklydęs į jūsų tinklalapį, o kiekvienas mokamai reklamai išleistas euras vidutiniškai sugeneruoja du eurus pajamų. Be to, Google Ads įrankiai galingi ir leidžia jums tiksliai pasirinkti, kam, kokiu metu, kokioje tiksliai vietoje rodyti jūsų reklamą. Ar yra nors viena priežastis nesirinkti šio reklamos kanalo? Tikrai ne.

  1. Tinklaraštis

Turinys traukia vartotojus. Reguliariai ir apgalvotai pildomas tinklaraštis gali atvesti net 67% daugiau lankytojų į jūsų internetinį puslapį. Žinoma, tinklaraščio turinys ne tik atves naujų vartotojų į jūsų tinklalapį, bet ir padės padidinti jūsų prekės ženklo vertę ir formuoti įvaizdį, solidžiau atrodysite konkurentų akyse ir kartu paklosite puikų pamatą kitų jūsų tinklų (Facebook, LinkedIn ir t.t.) žinomumui. Žinoma, verta paminėti ir tai, kad tinklaraščio rašymas nieko nekainuoja – tik jūsų laiką.

  1. SEO

Sutvarkytas SEO (angl. search engine optimization) leis jums Google paieškoje stoti į kuo aukštesnę poziciją. Tai lyg vidiniai puslapio namų darbai, kurie yra būtini bet kokio tipo verslui. Skaitmeninės reklamos specialistai juokauja, jog pati geriausia vieta slėpti lavoną yra antrame Google paieškos puslapyje. Tad jūs tikrai nenorėsite atsidurti ten. SEO optimizacija padeda paruošti jūsų tinklalapį taip, kad Google paieškos algoritmas suprastų jūsų tinklalapį kaip tinkamą rezultatą vartotojų paieškose. SEO galite optimizuoti patys arba rinktis specialistus iš išorės.

  1. Rekomendacijos

Pati geriausia reklama – patenkintas klientas. Iš tiesų, net 92% žmonių labiau pasitiki kitų žmonių rekomendacijomis nei reklama. Tad jūsų tikslas turėti kuo daugiau teigiamų atsiliepimų, bendrauti su klientais, operatyviai reaguoti į klientų skundus. Neretai verslai išjungia atsiliepimų skiltis Facebook, nes bijo neigiamų komentarų. Tiesa ta, kad Google vertinimo sistemoje vartotojai yra labiau linkę pasitikėti verslais, kurių įvertinimas yra 4,2-4,4 žvaigždutės iš 5. Paprasčiausiai 5 žvaigždutės atrodo pernelyg gerai kad būtų tiesa. Tad nebijokite klysti ir nebijokite gauti nuomonės apie save – tik taip galėsite tobulėti.

  1. Podcast‘ai

Dar gana naujas reklamos kanalas stipriai įsitvirtino skaitmeninio marketingo rinkoje ir jau yra jokia naujiena ir Lietuvoje. Podcastų klausytojai paprastai yra vidutines ir aukštesnes pajamas gaunantys 25-40 metų vartotojai – daugelio verslų tikslinė auditorija. Puiku tai, kad podcasto metu jūsų reklaminį panešimą neabejotinai išgirs, o tokios reklamos kaina vis dar yra sąlyginai nedidelė. Apklausa parodė, jog net 54% podcastų klausytojų reklamą podcastuose vertina teigiamai ir yra linkę įsigyti reklamuojamus produktus. Aukso puodas!

 

Žinoma, egzistuoja dešimtys kitų reklamos formų, kurias taip pat galite išmėginti. Savo rekomendacijas pateikėme atsižvelgdami į naujausias tendencijas, atsiperkamumą ir efektyvumą. Žinoma, jei dvejojate, ar šie reklamos kanalai jums tinkami, būtinai išmėginkite PPC reklamą, sutvarkykite savo tinklaraščio SEO ir pradėkite rašyti tinklaraštį. Tai bus puikūs pirmieji žingsniai, kurių rezultatus pamatysite vos po kelių mėnesių.

Tuo tarpu Apskaita AG primena, jog visada galite kreiptis į mus jei ieškote buhalterinių paslaugų ( https://apskaitaag.lt/buhalterines-apskaitos-paslaugos/ ), teisinių paslaugų ( https://apskaitaag.lt/teisininko-paslaugos/ ), finansininko paslaugų ir patarimų jūsų verslo plėtrai ir optimizacijai ( https://apskaitaag.lt/finansininko-paslaugos/ ) ir, žinoma, jei planuojate steigti savo pirmąją (ar nebūtinai) įmonę ( https://apskaitaag.lt/imoniu-steigimas/ )

 

atgal sekantis
Call Now Button